Після того як керуючий автопарку British Gas Колін Мерріотт (Colin Marriott) взяв участь у тест-драйві шин Michelin CrossClimate в Женеві і порівняв їх з літніми та зимовими шинами Michelin, а також зі всесезонними шинами Goodyear, він був вражений характеристиками нових шин французької компанії. «На сухих дорогах вони, без сумніву, поводилися, як літні шини, і істотно краще, ніж зимові та всесезонні покришки, - зазначив він. - Для нас було простим рішенням закупити ці шини, оскільки це дуже якісний продукт».

Brirtish Gas намір оснастити шинами Michelin свої автомобілі в найкоротші терміни, а монтажем буде займатися фірма ATS Euromaster, яка до цього вже заявила, що нові моделі Michelin «зроблять революцію у своєму сегменті». Причина в тому, що Michelin CrossClimate «володіють тією ж довговічністю, економічністю і ефективністю гальмування на сухому і мокрому покритті, як літні покришки, і при цьому забезпечують такий же рівень зчеплення на снігу, як зимові покришки», що робить їх відмінним вибором для часто непередбачуваної британської погоди.
 Після тестів європейських незалежних організацій - TÜV SÜD, Dekra Test Centre і UTAC CERAM - шини отримали право на маркування зі сніжинкою і гори з трьома вершинами, що означає, що їх можна використовувати взимку в країнах, де існують вимоги до обов'язкової експлуатації зимових шин у холодну пору року. Шини також отримали оцінки "A" і "C" за системою евромаркування за зчеплення на мокрому покритті і паливну економічність відповідно.

Michelin CrossClmate володіють V-подібним малюнком протектора з самоблокувальними 3D-ламелями, які збільшують тягове зусилля на снігу. Поздовжні і поперечні ламелі створюють «ефект кігтя» і при цьому покращують жорсткість блоків, що сприятливо позначається на довговічності, точності реакцій на повороти керма і в цілому на зчепленні на сухій поверхні.

Зараз шини доступні в 23 розмірах з діаметром від 15 до 17 дюймів, що дозволяє охопити 76% британського ринку легкових автомобілів і мікроавтобусів. Цього року розмірний ряд буде додатково розширено.

«За допомогою гуми CrossClimate водії можуть бути в безпеці протягом усього року без необхідності в заміні шин, - відзначили в Michelin. - Ця модель задовольняє зростаючий попит з боку компаній, які хочуть, щоб їх транспорт був у безпеці за любої погоди».