За умовами нової угоди, Michelin буде оснащувати шинами такі автомобілі, як Ford GT, Shelby GT350, Shelby GT350R Mustang, Fiesta ST, Focus RS, а також F-150 Raptor. Інженери Michelin і Ford будуть спільно розробляти шини, які повинні відповідати високим вимогам і, наприклад, володіти високим поперечним зчепленням, низьким рівнем шуму, хорошою якістю ходу і міцністю. Для кожної моделі будуть розроблятися спеціальні шини.

«Ми вже давно співпрацюємо з Michelin, і ми навіть бажати не можемо іншого партнера, - відзначив Дейв Перісак, характеристики Ford директор. - Ми настільки в них впевнені, що вибрали їх шини для свого повернення в Ле-Ман, де братиме участь абсолютно новий Ford GT. Крім того, тепер вони будуть комплектувати 150-Шелбі GT350 і F Raptor».

Для Ford GT та Shelby GT350R будуть поставлятися шини Michelin Pilot Sport Cup 2, який також опційно доступні для Focus RS. Shelby 350GT комплектується шинами Michelin Pilot Super Sport, F-150 Raptor пікап - BFGoodrich All-Terrain T/A KO 2, а для Focus ST і Fiesta ST схвалені шини з сімейства Pilot.
«Наші розробники з великим ентузіазмом поставилися до того, що будуть працювати в тісній співпраці з Ford, під час створення цих дивовижних автомобілів», - зазначив Том Роуч, віце-президент з маркетингу відділення Michelin в Північній Америці.