На спільному стенді двох відомих преміум-брендів були представлені кілька нових ексклюзивних автомобілів від Mansory, оснащених шинами Vredestein, і крім цього шинна компанія представила на виставці найбільшу рекламну онлайн-кампанію у своїй історії - #Rocktheroad.

Заснована в 1989 році фірма Mansory році спеціалізується на тюнінгу люксових авто від таких виробників, як Rolls-Royce, Bentley і Aston Martin. Команда з більш ніж 200 фахівців готова виконати практично будь-яке ексклюзивне бажання своїх клієнтів, а шини Vredestein були обрані з тієї причини, що вони не тільки дозволяють використовувати весь потенціал потужних машин, але і володіють ефектним дизайном.
 Кампанія була запущена #Rocktheroad 8 вересня на Ібіці (Іспанія), а для її реалізації були залучені DJ Hardwell, двічі визнавався кращим ді-джеєм світу, та іспанська тест-пілот Кармен Хорда. Основна увага при здійсненні кампанії буде приділено музиці, а також масштабного використання соціальних медіа, що є нововведенням для маркетингової стратегії Vredestein.

«Ця кампанія сигналізує про зміну позиціонування бренду Vredestein, - зазначив директор з маркетингу Apollo Марк Параччані (Марк Paraciani). - Ми маємо намір сфокусуватися на більш молодої аудиторії, яка любить машини і задоволення від водіння».