Благодійний внесок від голови Cooper Tyre

Рой Армс (Roy Armes), голова Cooper Tyre, та його дружина Марсія пожертвували один мільйон доларів на створення нового медичного центру в Фіндлі, Огайо, який спеціалізуватиметься на боротьбі з раковими захворюваннями.

На честь родини Армс, яка зробила таке значне пожертвування, центр отримає офіційну назву 'Armes Family Cancer Care Center'.

Будівництво центру почалося в листопаді 2014 року; на 1 вересня 2015 року має відбутися його відкриття. Загальна вартість проекту становить 5 - 5,5 млн. $.

Для Роя Армса, який обіймає посаду голови, головного виконавчого директора і президента американської шинної компанії Cooper Tire & Rubber, передача коштів для ракового центру - не просто добра справа. Коли Армс був студентом, у його батька діагностували рак ниркового епітелію.

"У якийсь момент йому давали болезаспокійливі засоби, які викликали побічну реакцію у вигляді галюцинацій, - розповів Рой Армс в інтерв'ю місцевій газеті The Toledo Blade. - Я отримував телефонні дзвінки серед ночі і поспішав до шпиталю, щоб допомогти заспокоїти його. Мені доводилося поєднувати турботу про батька, навчання на інженера і роботу ".

Цей досвід, за словами Армса, назавжди залишився з ним, і він хоче, щоб вклад його сім'ї посприяв зменшенню того тягаря, який лягає на плечі людей, що зіткнулися з раковим діагнозом.