Італійське відділення Bridgestone виготовило ексклюзивні шини, щоб підтримати акцію Movember

 У рамках акції Movember мільйони чоловіків по всьому світу відрощують вуса, а мета цього руху у зборі коштів, які йдуть на інформування громадськості про небезпеку раку простати та інших чоловічих хвороб. Спеціально для цієї акції співробітники технічного центру Bridgestone, розташованого неподалік від Риму, виготовили шини із зображенням знаменитих вусів, що є символом цього руху.

 «Ми пишаємося, що підтримуємо акцію Movember вже третій рік поспіль, що є демонстрацією нашої уваги до своєї соціальної відповідальності, - зазначила менеджер зі зв'язків громадськістю Bridgestone в південній Європі Даніела Мартінес. - Ми вже виготовляли шини з рожевими стрічками на знак підтримки боротьби з раком грудей, і тому ми хотіли зробити щось подібне і на цей раз. Ми завжди підтримуємо ініціативи, спрямовані на профілактику здоров'я, тому що саме застережних заходів відіграють ключову роль і для збереження здоров'я, і ​​для забезпечення безпеки на дорогах».

 9 листопада шини Bridgestone будуть представлені на заході Rock Song is a Love Song, чиєю організацією займається Італійська ліга боротьби з раком (LILT).