Federal Tyres провела карнавал на честь 60-річного ювілею компанії

Federal Tyres провела карнавал на Тайвані і тим самим закінчила святкування, присвячені 60-річному ювілею
Карнавал, проходив в Таоюань та включав в себе виступи іменитих зірок телебачення, розрізування святкового торту і виставку гумових скульптур, яка стала результатом змагання на честь ювілею. Карнавал відвідали більше 1 000 осіб: партнери, клієнти і співробітники компанії.

Іншою знаменною подією стало святкування ювілею компанії на Московському міжнародному автомобільному салоні разом із зіркою ФК «Манчестер-Юнайтед» Брайаном Робсоном (Bryan Robson). Компанія Federal є офіційним партнером ФК «Манчестер-Юнайтед» на території Росії та Тайваню з 2013 року. За останні 12 місяців Federal відсвяткувала свій ювілей на всіх ключових ринках компанії: в Японії, Європі, Росії та Америці.

Директор з продажу та маркетингу компанії Federal Да У Чень (Da Wu Chen), сказав: «Це був ще один успішний рік для нашої компанії як на трасі, так і поза нею. Святкування, присвячені 60-річному ювілею, додали величезний поштовх усім представникам сім'ї Federal - це дуже важливо напередодні ключового для нас 2015 року. З виходом на ринок нового покоління шин 595 RS-R, Federal закріпить свої позиції на ринку як одна з кращих компаній по виробництву шин категорії UHP, призначених для водіїв, які хочуть їздити на великих швидкостях та за доступними цінами».