Michelin буде випускати взуття разом з Jihua Group

26 листопада компанія Michelin уклала угоду з китайською текстильної корпорацією Jihua Group. Згідно з угодою, підписаною в штаб-квартирі французького виробника шин в Клермон-Феррані, Michelin зможе отримати доступ до значної частини світового ринку високоякісних підошов та спеціалізованого взуття.

Jihua і Michelin їх спеціальні підрозділи JV International і Michelin Lifestyle) мають намір визначити, які саме технології вигідно використовувати на цьому ринку і протягом п'яти років почати випуск високоякісних підошов щоб зайняти 5 - 10% ринку (мова йде близько про 500 млн. пар підошов).

Угода з Jihua - не перший досвід присутності Michelin у взуттєвій індустрії. Раніше, в 2003 році, французький виробник співпрацював з компанією Babolat для виробництва спортивного взуття для тенісу та бадмінтону, у 2012 році Michelin співпрацювала з Le Chameau, а в 2013 році -  з Kempa.

Jihua Group є провідним світовим виробником спецодягу, взуття та обладнання для різних служб безпеки - в тому числі армії, поліції і пожежників. Компанія Jihua представлена в 65 країнах; число її співробітників досягає 78 тис. чоловік. Її підрозділ JV International займається розробкою і випуском підошов вже більше 20 років.