Відкрилися нові подробиці  про новий календарі Pirelli, де будуть не звичні супермоделі, а  «жінки, що зробили вплив на сьогоднішній світ».

Відомий фотограф Енії Лейбовіц (Annie Лейбовіц), розповіла, що  буде включати в себе знімки 13 жінок, які, на думку творців, яким-небудь чином змінили образ сучасного світу.

«Я почала думати про роль, яку жінки відіграють у суспільстві; про жінок, які чогось досягли, - сказала Енні Лейбовіц. - Я подумала, що жінки в календарі повинні виглядати сильними, але природними, і вирішила, що зроблю все дуже просто, обмежившись зйомками в студії. Цей календар буде дійсно особливим. Це відхід від традицій. Ідея в тому, щоб відмовитися від претензійності і зробити все дуже прямолінійно».

Позувати для нового календаря будуть модель Наталія Водянова, кінопродюсер Кетлін Кеннеді (Kathleen Kennedy), актриса Яо Чень (Yao Chen), авангардна художниця Йоко Оно (Yoko Ono), бізнесвумен Меллоді Хобсон (Mellody Hobson), тенісистка Серена Вільямс (Serena Williams), письменниця Фран Лебовіц (Фран Lebowitz), режисер Ава Дюверном (Ава Duvernay), благодійниця Агнес Гундо (Агнес Gund), співачка Патті Сміт (Patty Smith), стендап-артистка Емі Шумер (Емі Schumer), фотохудожниця Шрін Нешат (Shrin Neshat) і фешн-блогер Таві Гевінсон (Tavi Gevinson).

Презентація нового календаря відбудеться 30 листопада в концертному залі Roundhouse в Лондоні.