В связи с временными техническими неполадками, просьба делать заказы через "корзину" на сайте! Мы перезвоним максимально оперативно!

Новий шпигунський суперкар Aston Martin

Новим автомобілем Джеймса Бонда в двадцять четвертому  фільмі під назвою "Спектр" стане Aston Martin DB10. Глава компанії Aston Енді Палмер розповів, що автомобіль буде побудований в кількості 10 екземплярів виключно для зйомок фільму, а не на продаж: "Це самий ексклюзивний DB .... Будемо сподіватися, що Джемс Бонд не розтрощить всі авто!"

Нове авто Джеймса Бонда задасть стиль майбутнім моделям Aston. Автомобілі будуть виготовлені вручну в штаб-квартирі Aston в Гейдона, де його і розробили. Шпигунський суперкар показали на офіційному заході, присвяченому запуску зйомок фільму, де було зазначено, що автомобіль продовжує 50-річне партнерство між Бондом і Aston Martin, що почалося в 1964 році.

Крім обмеженого "кіношного" тиражу, модель натякає на майбутній стиль Aston, який з'явиться на дорожніх машинах бренду в 2016 році. Як кажуть, він тісно пов'язаний з майбутньою заміною DB9, яка обіцяє представити нову легку архітектуру і нову лінійку двигунів, що поставляються Mercedes-AMG.

DB10 має більш чіткі і сильніше виражені лінії, що перетікають в гладку масивну укорочену задню частину. Передня решітка легко впізнається, як Aston Martin, хоча стала значно ширше і опустилася вниз. Її доповнюють нові фари, а вентиляційні отвори в крилах підкреслюють ширину передньої колії.

Пропорції автомобіля розташувалися між нині існуючими Vantage і DB9. Короткі звіси і знайомі криві в передніх стійках призвели до абсолютно нової графіку бокового скла. В області підвіконь і ззаду є натяки на концепт DP100, показаний раніше цього року. Великий капот, обкидаючий назад, натякає, що кузовні панелі можуть бути виконані з вуглецевого волокна.

У компанії проходять палкі дебати з приводу назви заміни DB9. Однак DB10 був строго позиціонується, як автомобіль Бонда. Але, після випуску 10 одиниць, з автомобіля можуть спорудити виробничу версію, яка вийде на ринок під маркою DB11 або DB12. Таким чином DB10 можна розглядати, як наступну сходинку на шляху до майбутньому поколінню моделей Aston Martin.

Чутки навколо нового фільму "Бондіани" з'явилися на початку цього року. Але тоді він був відомий під робочою назвою "Бонд 24". На екрани його обіцяють випустити в жовтні наступного року. Зйомки "Спектра" починаються в понеділок, вони пройдуть в Лондоні, Мехіко, Римі, Австрійських Альпах та Марокко.