Omni United почала продавати шини Timberland, які спеціально розроблені для того, щоб після закінчення терміну служби перероблятися в підошви для взуття

Лінійка шин Тімберленд - це плід спільної творчості сінгапурського дистриб'ютора Omni United і відомого взуттєвого бренду Тімберленд. Шини виробляються в США компанією Cooper і вперше були представлені на виставці SEMA в Лас-Вегасі в листопаді минулого року.

17 квітня був запущений новий вебсайт, на якому можна купити шини Timberland Cross в 20 типорозмірах з діаметром від 16 до 20 дюймів для кросоверів та позашляховиків. Шини доступні до покупки через мережу авторизованих сервісів, що включає в себе більш 1100 центрів, і мережа шинних дилерів. У вересні 2015 будуть представлені ще 15 розмірів Timberland Cross.

На сайті Timberlandtires.com користувачі можуть ввести інформацію про свій автомобіль або розмір шин і дізнатися про доступність товару. Якщо поки що шини в зменшеному розмiрi ще не продаються, покупець отримає повідомлення, коли вони будуть випущені на ринок.

У вересні 2015 почнуть пропонуватися позашляхові Timberland A / T в 30 розмірах, а на початку 2016 до них додадуться легкові Timberland Tour (гарантійний пробіг цих моделей дорівнює 80 і 130 тисячам км відповідно), після чого охоплення американського ринку складе 75%.

«Дуже важливо, щоб шини були доступні в регіоні, де знаходиться споживач, - зазначив Джон Соул (John Soule), віце-президент по глобальному маркетингу і ліцензуванню Omni United. - Ми цінуємо роботу, яку виконують наші сервісні центри, що допомагають нам покращувати позиції на постійно мінливому ринку ».

На сайті покупець платить за шини і оплачує доставку сервісного центру. Заздалегідь певна плата за монтаж стягується за отриманні послуги.

Omni Untied пропонує легкові, позашляхові, вантажні / автобусні шини під такими брендами, як Radar, Birla, Goodride, Rтoadlux і Speedways. У США продукція компанії продається через більш 1000 ритейлерських центрів по всій країні.