Директор ТОВ «Управляюча компанія « Татнафта-Нафтохім » Анвар Вахітов і пілот гоночної команди GT Russian Team Viatti Олексій Карачов підписали угоду про спонсорство

Договір визначає основні умови партнерства генерального дистриб'ютора продукції нафтохімічного комплексу ВАТ «Татнефть» торгового дому «Кама» з гоночною командою GT Russian Team Viatti за підтримки Mercedes-AMG.

Спонсорується підприємствами нафтохімічного комплексу гоночна команда виступить у чемпіонаті Blancpain GT Series 2015. Команда представлена ​​двома автомобілями Mercedes-Benz SLS AMG GT3, один з яких має базову розмальовку в кольорах бренду Viatti і виступить в категорії Pro-Am. Пілотами GT Russian Team Viatti є 5-кратний Чемпіон DTM Бернд Шнайдер (Bernd Schneider) і віце-чемпіон Formula 3 Trophy Олексій Карачов.

Крім спортивної програми автогонщик Олексій Карачов, який стає офіційним рекламним обличчям Viatti в Росії, буде брати активну участь у всіх показових виступах та PR-заходах Торгового дому «Кама», а також тестуванні нових моделей шин Viatti з метою удосконалення їх характеристик.