Top Gear шукають нових ведучих

Телепередача Top Gear почала пошук співведучих, які складуть компанію новій зірці шоу Крісу Евансу. На прослуховування запрошуються всі бажаючі, незалежно від професійного досвіду, статі і віку. Причому потенційним ведучим навіть не обов'язково бути британцями, достатньо лише вільно розмовляти англійською.
Про початок пошуку талантів повідомив сам Кріс Еванс. «Річард Хаммонд і Джеймс Мей потрапили в Top Gear саме через конкурс прослуховувань. Ми повинні продовжити подібну практику. Причому шукати будемо не тільки серед зірок, екс-зірок, висхідних зірок та інших людей, а серед глядачів нашого шоу », - повідомив він.
Для участі у відборі претендентів всім бажаючим (в глобальних масштабах - жити у Великобританії не обов'язково) необхідно записати 30-секундний ролик з розповіддю на вільну тему. «Це повинні бути просто ви, раптово з'явилися перед камерою. Ніяких жартів, трюків та іншого - просто поговоріть перед камерою », - пояснив Кріс Еванс. Єдине обмеження - претендент не повинен бути молодше 16 років і не боятися зйомки на камеру.