В Китаї було обрано найкращі шини

Китайська версія журналу Motor Trend опублікувала список кращих шин 2014 року, забезпечивши його фотосесією оголених моделей обох статей

Щороку впродовж останніх семи років китайське видання Motor Trend підводить підсумки року в шинній галузі країни і визначає кращі шини року, які отримують нагороди в окремих категоріях. До цього рейтинг уже супроводжувався малюнками і тематичними фотографіями, а на цей раз було вирішено зробити ставку на оголеній натури.

Pirelli Cinturato P7 характеризуються поліпшеними характеристиками в плані безпеки, задоволення від водіння і екологічності. Посилена зовнішня секція протектора знижує деформацію шини під час проходження поворотів, завдяки чому поліпшується керованість і контроль над автомобілем. Змінний крок протектора зменшив рівень шуму, а чотири поздовжні канавки відповідають за ефективне відведення води. Крім цього, спеціальні полімери дозволили скоротити опір коченню і продовжити термін служби шин.

Dunlop Grandtrek PT2 для кросоверів та позашляховиків створені з акцентом на безшумність, комфорт та стійкість на високих швидкостях. За допомогою комп'ютерного моделювання була оптимізована внутрішня структура, яка покращує амортизацію та якість ходу.

Паливозберігаючі шини Bridgestone Ecopia EP850 для кросоверів з унікальним складом гумової суміші - більш рівномірний розподіл часток техвуглецю дозволило зменшити внутрішнє тертя, що зменшує виділення тепла і опір коченню. Використання тривимірного моделювання дозволило створити малюнок протектора, що поліпшує якість ходу, а також збільшує зчеплення на мокрій поверхні.

Напис All Weather Grip на боковин Dunlop SP Sport Euro A / S 08  говорить про те, що  вони являють собою «літні шини, які при цьому можуть впоратися з раптовим снігопадом». Малюнок протектора включає в себе чотири поздовжні канавки, які підвищують зчеплення на снігу, сльоти та мокрому асфальті, а збільшені поперечні канали в плечових зонах, також поліпшують керованість на дорозі, покритій снігом. Склад гумової суміші оптимізований для збільшення зносостійкості та зчеплення на мокрому покритті.

Goodyear EfficientGrip ROF, абревіатура ROF означає технологію RunOnFlat, тобто шини здатні за допомогою укріплених боковин продовжувати рух при повній втраті тиску ще 80 км на швидкості до 80 км / год. Від звичайної версії шини ROF відрізняються зміненим дизайном внутрішньої структури, і в Motor Trend відзначили, що в тестах шини продемонстрували дуже хороші зчеплення і керованість.

В останні роки корейський бренд доводить свою приналежність до найвищого класу, укладаючи контракти з таким престижними автовиробниками, як Mercedes-Benz, BMW і Audi, і послідовно покращуючи якість своєї продукції. Шини Hankook Ventus Prime2 належать до категорії Ultra-High Performance і призначені для спортивних автомобілів. Асиметричний малюнок протектора з біонічними елементами (у формі ікла ягуара, наприклад) і компаунд нового покоління з «наносилікою» покращують зчеплення на мокрій поверхні, при цьому забезпечуючи економію палива.

Kumho Ecsta HS81 (найкомфортніші шини року) класу UHP, які, як заявляє виробник, поєднують спортивний характер з поліпшеним комфортом. Асиметричний малюнок поліпшує керованість в різних умовах, посилена область борта збільшує стійкість на високих швидкостях і забезпечує додатковий захист обода, а дизайн внутрішньої структури зменшує вібрації.

 

Шини Giti Control SUV880 (спортивні шини року) розроблені для міських позашляховиків і орієнтовані на тих, хто віддає перевагу спортивному стилю водіння. Конфігурація 5-крокового протектора допомагає стабілізувати площу плями контакту, що поліпшує керованість і стійкість в поворотах і на високих швидкостях, а асиметричний малюнок і оптимізована жорсткість протектора роблять більш швидкими і точними реакції на повороти керма.

Maxxis Victra VS01 UHP-шини з асиметричним дизайном, який покращує розподіл тиску, підвищуючи зчеплення при одночасному зниженні рівня шуму. Чотири широкі основні канавки відводять воду з місця контакту, а високий кут стінок поперечних канавок зменшує деформацію, покращуючи керованість.

Незважаючи на приналежність до лінійки ADVAN, шини Yokohama ADVAN dB розроблені з великим опором на комфорт, в тому числі на акустичний. Для зниження рівня шуму був створений малюнок з перемінним кроком, а також ламелі двох типів, чиє розташування дозволяє придушувати високочастотний шум.

Асиметричний малюнок протектора Nexen N'Fera RU5 (кращі шини для позашляховиків) поліпшує зчеплення на мокрій дорозі, при цьому роблячи більш рівномірним розподіл тиску в зоні контакту. Конфігурація протектора зменшує рівень шуму, і крім цього шини відрізняються зниженим опором коченню.

Покришки японського бренду Nitto NT860, розроблені спеціально для індустрії автомобільного тюнінга. Ексклюзивний дизайн бічних стінок надає антивібраційний ефект, а асиметричний малюнок дозволив скоротити знос шин і в зовнішній, і у внутрішній секціях. Крім цього, особливу увагу було приділено придушення шуму, щоб зробити їзду ще комфортніше.