Giti оголосила про призначення нового директора з комерційного розвитку і директора з маркетингу та розвитку в роздрібному сегменті свого східноєвропейського підрозділу

Новим директором з комерційного розвитку Giti в Східній Європі став Іво Йонов (Ivo Yonov), який відповідатиме за створення довгострокових зв'язків з дистриб'юторами та перевізниками, щоб збільшити продажі шин GT Radial, Primewell і Runway для легкових, позашляхових, комерційних і вантажних автомобілів в Болгарії , Молдавії, Румунії, Словаччини та на Балканах.

У Giti пан Йонов перейшов з болгарського відділення Renault Nissan, де керує відділом продажів і після продажного сервісу автомобілів Renault і Dacia в південній частині Болгарії. До цього він виконував обов'язки регіонального менеджера з продажу марки Nissan.

На посаду директора з маркетингу та розвитку в роздрібному сегменті свого східноєвропейського відділення Giti призначила Анджея Пачковського (Andrzej Paczkowski), який буде розробляти нові маркетингові стратегії, а також розширювати ритейлерську мережу GT Radial у всій Східній Європі. До цього він працював у польському відділенні Pirelli, де відповідав за співпрацю з автодилерами та участь компанії в місцевому автоспорті.

Йонов буде працювати в офісі Giti в Софії (Болгарія), а пан Пачковський - у Варшаві (Польща). Обидва будуть звітувати безпосередньо перед генеральним керуючим східноєвропейського відділення Giti Робертом Коутні (Robert Koutny).

«Giti вийшла на ринок Східної Європи більше двох років тому, і за цей час ми досягли значного прогресу в просуванні брендів GT Radial, Primewell і Runway в сегментах легкових, легковантажних та вантажних/автобусних шин, - зазначив пан Коутни. - Інфраструктура вже створена, і продажі продовжують зростати, так що настав час посилити команду за рахунок двох однаково значущих призначень. І Іво, і Анджей володіють багатим досвідом роботи в регіоні і знайомі з шинним ринком, так що вони дуже допоможуть нам, коли ми перейдемо на новий етап розвитку».