20 жовтня на зустрічі ради директорів Pirelli було оголошено, що Марко Тронкетті Провера йде з поста голови, а Альберто Піреллі покидає посаду віце-голови, зберігаючи місце в складі ради. Новим головою стає Жень Цзяньсінь глава китайської компанії ChemChina, тільки но отримала контроль над Pirelli. Італієць займає посаду виконавчого віце-голови ради.

Крім пана Женя, до ради директорів Pirelli також увійшли Ян Сінцян, Вань Дан, Тао Хайсу і Чжан Цзюньфан, які замінять Анну Марію Артон, Дідьє Касіміро, Івана Глейзенберга, Петра Лазарєва та Ігоря Соглаєва, про чий відхід було оголошено 14 жовтня.

«Для мене честь стати головою правління компанії Pirelli, яка представляє і буде представляти італійську промисловість в її кращому прояві по всьому світу, - зазначив пан Жень. - Ми будемо слідувати плану розвитку, який ми сформулювали разом з Марко Тронкетті Провера, з ким у нас спільні пристрасть до роботи і бажання зробити Pirelli ще більш успішною, і, враховуючи якість менеджменту, я впевнений, що перед нами відкриваються відмінні перспективи».

Тронкетті Провера заявив, що радий вітати нового голову правління. «Поява в структурі власників - крім Camfin і «Роснєфті» - компанії ChemChina, яка також є глобальним гравцем шинної галузі, відкриває нові можливості для зростання і розвитку, оскільки ми доповнюємо один одного в плані географії присутності і зможемо отримати суттєву синергію в сегменті вантажних і сільськогосподарських шин. Разом з новим керівництвом ми продовжимо управляти компанією так само, як і раніше, але тепер нас буде підтримувати партнер, що відкриває для нас нові перспективи зростання в Азії і особливо в Китаї, тобто на ринках, що мають для нас величезне стратегічне значення».