Daniele Deambrogio

Компанія Pirelli, яка збирається зайнятися більш тісною інтеграцією свого німецького підрозділу в загальносвітовий бізнес компанії, повідомляє про призначення Даніеля Деамброджіо (Daniele Deambrogio) на пост керуючого директора та голови Pirelli Deutschland GmbH.

Раніше Деамброджіо був регіональним керівником підприємства в Німеччині і комерційним директором по роботі на ринку Центральної Європи.

Також компанія Pirelli підтвердила, що Міхаель Швебель (Michael Schwobel), колишній голова ради директорів Pirelli Deutschland Gmb з 2011 року, стає офіційним представником Pirelli у Німеччині. У той час як Деамброджіо буде відповідати за весь бізнес італійського виробника шин в Німеччині, включаючи роздрібну мережу Pneumobil, Швебель буде відповідати за фінансові та юридичні питання, логістику, закупівлі та зв'язки з громадськістю.

Згідно компанії, ці зміни будуть сприяти "посиленню інтеграції Pirelli Deutschland GmbH в загальну групу" і допоможуть зміцненню становища бренду на важливому для нього ринку Німеччини, який з самого початку грав для Pirelli велику роль.