FCA  оцінює постачальників з технічної кваліфікації, якості продукції, цінності бренду щороку, і минулого разу Nexen була визнана "відмінним постачальником" Азіатсько- Тихоокеанському регіоні. Цього року з 1500 глобальних постачальників були обрані тільки п'ятьох шинних заводів від чотирьох виробників, в тому числі виробничі комплекси Nexen в Чханнені і Янсані, причому компанія стала єдиним корейським шинним виробником у списку "видатних постачальників".

«Для нас честь, що в цьому році ми знову отримали нагороду від FCA, - відзначили в Nexen. - Це досягнення є доказом високого рівня наших технологій і видатного якості шин Nexen. - У майбутньому ми продовжимо задовольняти вимоги наших клієнтів з числа глобальних автовиробників за рахунок високої якості продукції і сервісу».

Nexen поставляє шини для комплектації декількох автомобілів АРК, у тому числі Fiat 500X, першого кросовера італійської марки, нового середньорозмірного седана Chrysler 200 і пікапа Ram 3500. Самим недавнім став контракт на поставку шин для комерційного фургона Fiat Ducato.

З 2012 року компанія Nexen також почала співпрацювати з іншими світовими автоконцернами, такими як Mitsubishi і Volkswagen.