Підприємство Michelin ASRC отримало нагороду від штату Кентукі

Північноамериканське відділення Michelin American Synthetic Rubber Co. було нагороджено відзнакою штату Кентукі за збереження та відновлення навколишнього середовища навколо території власного підприємства, яке розташоване на південному заході Луїсвіля.

Підприємство ASRC отримало нагороду «Resource Caretaker Award» за перетворення території площею 30 гектарів зі звалища відходів заводу на природний комплекс, який поєднує в собі чотири типи місцевого ландшафту – ліс, болото, квітучі луки та прерію, там також розташована пасіка.

Створенням парку дикої природи займалися добровольці з персоналу компанії. Волентері планують збудувати на території парка павільйон, де буде можливість приймати екскурсійні шкільні групи та організовувати різноманітні зустрічі та зібрання.

Підприємство ASRC є одним з найбільших в країні виробників синтетичного каучуку; воно було створено незадовго до Другої світової війни; компанія Michelin викупила його в 1992 році, з 2008 року входить до підрозділу Michelin North America ASRC.