Для первинної комплектації Jaguar XE були схвалені шини Dunlop Sport BluResponse розміру 205/55R17, а також Dunlop Sport Maxx RT в размерностях 225/50R17, 225/45R18, 225/40R19 і 255/35R19. Всі шини отримали маркування на боковині J,  що говорить про те, що вони були розроблені спеціально для Jaguar.

Встигли отримати кілька нагород Dunlop Sport BluResponse крім усього іншого відрізняються використанням полімерів, запозичених з автоспорту і здатних збільшувати зчеплення на мокрому покритті, а Dunlop Sport Maxx RT також отримали ряд технологій від гоночних шин для поліпшення зчеплення і ефективності гальмування.

«Ми пишаємося тим, що продовжуємо поставляти шини для Jaguar, та ще й оснастили такий ефектний новий автомобіль, - зазначив Нік Харлі (Harley) Нік, керуючий директор по роботі в сегменті OE Dunlop в регіоні EMEA. - Наші шини стояли на найпершому «Ягуарі», і ця співпраця продовжує розвиватися і до цього дня. Новий XE - це самий технологічний і економічний спортивний седан в історії марки, і наші шини повністю відповідають його поліпшеним динамічних якостей».