Корейська компанія Hankook оголосила, що починає постачати свої шини шини Hankook Ventus Prime2 з конструкцією Sealguard, здатні самостійно заклеювати проколи, для комплектації автомобілів Volkswagen, а перший контракт був укладений на комплектацію VW Touran, який оснащується шинами розміру 215/55 R17.

Шини Sealguard відрізняються доданим в конструкцію шаром герметизуючого матеріалу, який здатний заклеювати отвори діаметром до 5 мм в протекторі у разі проколу. У Hankook відзначають, що ця технологія дозволяє відмовитися від запаски, що економить корисний простір, і крім того водієві не доведеться міняти шину на узбіччі дороги. При цьому розробники підкреслюють, що в плані комфорту Sealguard не поступаються традиційним покришкам.

Під час омологації в VW шини пройшли серію випробувань, довівши, що відповідають високим внутрішнім стандартам безпеки німецького концерну. У Hankook кажуть, що «біонічний» малюнок протектора шини Hankook Ventus Prime2 поліпшує зчеплення на сухій і мокрій дорозі, а інноваційний трьохрадіусний профіль підвищує контрольованість на високих швидкостях і в різких поворотах, навіть на поверхні, покритої шаром води. Шини виготовлені з «гібридного» компаунда з вмістом силіки, спеціальних полімерних ланцюжків і наночастинок, які збільшують зчеплення на мокрій поверхні, при цьому знижуючи опір коченню.


«Ми раді, що почали поставляти шини Ventus Prime2 Sealguard для комплектації компактного MPV від Volkswagen. Для наших самозаклеюваних шин це перший контракт в сегменті OE, і він безперечно допоможе нам розширити співпрацю з групою компаній Volkswagen, - заявив директор європейського відділення Hankook Хо Юль Пе. - Надалі ми маємо намір почати поставляти ці шини і для комплектації інших автомобілів».