500X є останнім членом популярного сімейства Fiat, куди крім нього входять 500, 500 Cabrio і 500L, які також комплектуються шинами Bridgestone Turanza T001. Для нового міського кросовера була розроблена моноприводних система City Look, і крім того доступна більш потужна повнопривідна версія під назвою Off-Road Look. Шини вибиралися за кількома критеріями, таким як опір коченню, рівень шуму і керованість.

«Ми пишаємося тим, що наші шини обрані для Fiat 500X, першого міського автомобіля, що отримав опціональний повний привід, - зазначив Крістоф Валроже (Крістоф Valroger), віце-президент по роботі в сегменті OE європейського відділення Bridgestone. - Преміальні шини Turanza T001 відповідають високим вимогам Fiat, в тому числі дуже суворим стандартам паливної економічності ».
Тюранза Т001 - це флагманські туристичні шини японського бренду, які отримали високі оцінки в багатьох незалежних тестах, в тому числі рейтинг "Вкрай рекомендовано» у випробуваннях ADAC і Auto Zeitung. На 500X шини будуть встановлюватися в розмірі 225/45 R18, і в Bridgestone зазначили, що вже почалися поставки на завод Fiat в італійському Мелфі.

Упоминаемые модели: