Нова спецверсія відомого американського суперкара оснащена вже використовуваним до цього 8,4-літровим двигуном V10, що розвиває 645 к.с. і працює у зв'язці з 6-швидкісною механічною коробкою передач. Відмінність в тому, що на моделі встановлена ​​ексклюзивна вихлопна система і нові карбоно-керамічні гальма від Brembo. Доступний також комплект Extreme Aero, який дозволяє забезпечувати «найвище притискне зусилля для серійного автомобіля». За даними Dodge, на швидкості 285 км / год розмір притискного зусилля еквіваленті одній тонні. У пакет також входять велике заднє антикрило, карбоновий дифузор і інші елементи.
Спеціально для нового ACR компанія Kumho підготувала шини Kumho Ecsta V720 класу Extreme Performance, які зовсім недавно з'явилися на американському ринку. Шини для ACR виготовлені з унікальною гумової суміші і володіють адаптованим малюнком протектора на передній і задній осях. Тести показали, що тільки шини дозволили поліпшити час кола відразу на 1,5 секунди. Про те, що шини були створені спеціально для нового ACR, говорить відповідне маркування на боковинах.
 
Передні шини розміру 295/25 R19 встановлюються на диски шириною 11 дюймів, і в Dodge відзначають, що в поєднанні із задніми шинами розмірності 355/30 R19 вони створюють найбільшу площу плями контакту в сегменті серійних автомобілів.