За умовами нової угоди, Nexen поставлятиме для компактного мінівена VW Сaddy Шини Nexen N'Blue Premium  в розмірі 195/65 R15. За останні 11 років було продано понад 1,5 мільйона примірників Caddy, а Nexen буде комплектувати автомобілі, що випускаються на заводі в Познані (Польща).

Nexen N'Blue Premium - це паливоефективні екологічні шини, які встигли отримати особливу згадку на нагородженні премії German Design Award за «просунутий європейський дизайн». У минулому червні ці ж шини увійшли в комплектацію компактного Renault Twingo.

 

«Ми дуже раді, що продовжуємо підписувати нові контракти з автовиробниками і нарощувати поставки шин різних типів для автомобілів провідних світових брендів, - зазначили в Nexen. - У майбутньому ми маємо намір продовжити розширювати співпрацю з автокомпаніями в Європі та Північній Америці».

Nexen почала постачання шин для світових автоконцернів в 2012 році, і, наприклад, не так давно шини Nexen CP671 були схвалені для Fiat 500X, першого кросовера італійського бренду, а шини Nexen Roadian CT8 омологовані для автофургона Fiat Ducato.