На презентації нової моделі 911 GT3 RS компанія Porsche оголосила, що вибрала для оснащення автомобілів високошвидкісні шини Michelin Pilot Sport Cup 2 розмірністю 265/35ZR20 для передньої осі і 325/30ZR21 для задньої осі

Michelin Pilot Sport Cup 2 - це останнє покоління трекових шин, сертифікованих для експлуатації на дорогах загального користування та розроблених для автомобілів класу суперспорт. Довіра Porsche цим шинам підтверджується також кількістю омологації на первинну комплектацію для останніх моделей цієї марки, включаючи 918 Spyder, Cayman GT4 і 911 GT3.

Спільній роботі над цими шинами передувало створення шин для 918 Spyder, які в подальшому були доопрацьовані, щоб відповідати всім вимогам інженерів Porsche для спортивних автомобілів GT3 RS.

Використання шин більшої розмірності, у порівнянні з тими, що встановлені на GT3, означає збільшення плями контакту на 20% на шинах передньої осі і на 18% на шинах задньої осі. Це сприяє збільшенню зчіпних характеристик шини та забезпечує високий рівень характеристик у частині динамічної керованості на треку.
Завдяки таким інноваційним рішенням, розробленим в області автоспорту, як технологія Bi-Compound, що передбачає застосування двох різних складів гумової суміші для внутрішньої і зовнішньої частини протектора, а також технологія Track Variable Contact Patch 3.0, що дозволяє оптимізувати розподіл навантажень і температури в зоні контакту шини, що, у свою чергу, підвищує зчіпні характеристики як на прямій так і при проходженні крутих поворотів, Michelin Pilot Sport Cup 2 забезпечує водіям «унікальний баланс безпеки і задоволення від водіння». Таке поєднання споживчих властивостей дозволяє експлуатувати шини як на дорогах загального користування, так і в складних умовах гоночної траси. Для досягнення цієї мети, інженери Michelin зосередилися на одночасному поліпшенні всіх значущих характеристик шини, що є ілюстрацією стратегії компанії Michelin Total Performance.

В результаті застосування цієї стратегії, в порівнянні з попередньою моделлю Michelin Pilot Sport Cup +, шина Michelin Pilot Sport Cup 2 дозволяє на 50% збільшити кількість кіл на треку, і зробити їх ще швидше, відзначили в Michelin. Крім того, шина відрізняється підвищеною стійкістю до аквапланування.

Щоб гарантувати безпечне водіння GT3 RS і в зимових умовах, Michelin є єдиним постачальником зимових шин Pilot Alpin 4 N0 для цієї моделі в розмірах: 245/35R20 91V XL TL, 315/35R20 110V XL TL.