Peugeot 308

Новий Peugeot 308, який визнаний автомобілем 2014 року в Європі, в Україні можна буде замовити вже в грудні.

Старт продажів автомобіля на українському ринку запланований на лютий 2015 року.

Новий Peugeot 308 буде традиційно доступний в трьох комплектаціях Access, Active і Allure з трьома варіантами двигунів на вибір. Зокрема, покупцям пропонується автомобіль з дизельним двигуном 1.6 HDi 92 к.с. з 5-ступінчатою МКПП; бензиновим 1.6 VTi 115 к.с. з 5-ступінчатою МКПП і бензиновим 1.6 THP 150 к.с. з 6-ступінчатою АКПП.

Нагадаємо, новий «Пежо 308» ознаменував собою початок нового етапу в розвитку французької марки Peugeot. Дизайнери і інженери компанії створили сміливий, інноваційний і сучасний хетчбек з вишуканим і стильним дизайном.

На борту нового Peugeot 308 водій перебуває в серці справжньої кабіни пілота: надзвичайно новаторська і надзвичайно зручна організація простору, що отримала назву Peugeot i-Cockpit.

На XXIX Міжнародному автомобільному фестивалі салон Peugeot i-Cockpit був названий «Найкрасивішим оформленням інтер'єру-2013». Така компіляція водійського місця і передньої панелі відповідає цілому переліку технічних нормативів, включаючи спортивне кермо, зменшеного діаметру, і комбінацію приладів, розташовану поверх ободу керма на рівні очей водія.

У салоні відразу привертає увагу великий сенсорний екран з діагоналлю 24,6 см (9,7 дюйма), поверхня якого звернена в бік водія. Він забезпечує йому простий і зручний доступ до управління бортовими системами та додатками.

Авто скоріш за все буде укомплектовано шинами розміром 195/65R15 та 205/55R16.