Починаючи з цього року, завод Continental в Тімішоарі (Румунія) почне поставки шин класу UHP для автоконцерну Jaguar

Як говориться в повідомленні румунського відділення Continental, шини, вироблені в Тімішоарі, будуть встановлюватися на спортивний седан Jaguar XE, що збирається у Британії. Партнерство з відомим автомобільним брендом має прискорити розвиток підрозділу в Румунії та посилити акцент на продукції з високою доданою вартістю.
«Цей контракт надзвичайно важливий для майбутнього зростання нашого бізнесу в Румунії і є доказом якості продукції, яку ми виробляємо в країні, - зазначив генеральний директор румунського представництва Continental Клаус Ольвайн (Клаус Ohlwein). - Ми вже 15 років виробляємо шини в Румунії, що дозволяє нам поставляти їх для такої компанії, як Jaguar. У майбутньому ми продовжимо вдосконалювати свої виробничі процеси, щоб ми змогли розширити лінійку шин і посилити партнерство з цим преміальним брендом».
 На Jaguar XE будуть встановлюватися шини Continental ContiSportContact 5 і ContiEcoContact 5 діаметром 17 дюймів. За умовами контракту, після тестів на полігоні MIRA в Британії буде поставлено близько 15 000 шин. Шини будуть встановлюватися на автомобілі для європейського та інших ринків.


З 2000 року, коли компанія почала виробляти шини в Румунії, вона інвестувала в місцеве виробництво близько 370 мільйонів євро. Зараз на підприємстві працює 300 осіб 2. У січні цього року румунський завод Continental отримав нагороду за якість поставок від компанії Форд.