Виробництво Volvo S90 налагоджують в Китаї

Компанія Volvo фактично заявила про плани з випуску нового флагмана під назвою S90. Більш того, вже вирішено, що цей автомобіль буде випускатися на новітньому заводі Volvo в Китаї в Дацині.

Нагадаємо, що шведський автовиробник раніше повідомляв, що новинка, створена на платформі Scalable Architecture товарів (SPA), вийде більше, розкішніше і дорожче моделі S80.

Підприємство в Китаї вже почало працювати - зараз там випускається попереднє покоління позашляховика XC90, що отримало назву для китайського ринку XC90 Classic. Тепер же виробник хоче налагодити тут випуск і новітніх моделей на модульній платформі SPA. Спочатку буде налагоджено випуск нового покоління XC90, а трохи пізніше і новітнього седана. Імовірно, Volvo S90 почнуть випускати в перебігу найближчих двох років.

Проектна потужність заводу Volvo в Дацині становить порядку 80 тисяч машин за рік, крім того цей показник може бути збільшений під час підготовки заводу до виробництва автомобілів на платформі SPA.

В Китаї Volvo володіє ще одним заводом, в місті Ченду, де налагоджений випуск подовженої модифікації седана S60 та інших моделей.

Глава Volvo, Хакан Самуельсон, каже, що завод, побудований за останнім словом техніки, стане невід'ємною частиною всієї глобальної промислової стратегії марки. Він також окремо відзначив, що Китай для Volvo представляє собою пріоритетний ринок, тому компанія планує продати тут в 2014 році найбільша кількість своїх автомобілів.