Делегація організацій білоруського нафтохімічного комплексу на чолі з заступником голови концерну «Білнафтохім» Віталієм Павловим з діловим візитом відвідала Сербію

Як говориться в повідомленні прес-служби концерну, за підтримки білоруського посольства в Сербії були проведені переговори з сербськими діючими та потенційними партнерами про постачання продукції. В даний час в Сербію поставляються поліефірні волокна, харчові полімери , автомобільні шини, зріджений газ, поліетилен високого тиску, базові масла.

Під час переговорів було відзначено, що в першому кварталі поставки поліефірного волокна виробництва ВАТ «Могильовхімволокно» в Сербію зросли на чверть, поліефірної продукції - більш ніж в 2 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року.

Досягнуті домовленості про надання прав на ексклюзивне дилерську обслуговування продукції ВАТ «Белшина» в Македонії сербської компанії «Марковски компані». Для промислових випробувань «Белшина» придбає пробну партію синтетичного каучуку сербського виробника. До Сербії відновляться постачання білоруських шин для сільськогосподарської техніки.

Нагадуємо, що шини бренду Belshina ви зможете придбати у нас на сайті, зробивши он-лайн замовлення.