Нові низькопрофільні вантажні покришки

Continental виводить на ринок нові шини розміру 315/45 R22.5 підвищеної вантажопідйомності для провідної осі, чий новий малюнок збільшує ресурс і паливну економічність

Більш суворі перевірки відповідності габаритної висоти вантажних автомобілів для транспортування об'ємних вантажів дозволеним нормам представляють значну складність для автопарків і вимагають розробки нових концепцій транспортних засобів. Під назвою Continental Conti EcoPlus HD3 ховається перша шина для провідної осі, розроблена німецьким виробником виключно для вантажних автомобілів з низькою посадкою. Цю шину розміром 315/45 R 22.5 спеціально створили для відповідності особливостям сегмента транспортування об'ємних вантажів. Незважаючи на малий діаметр при поєднанні шин  вона підходить для установки на осі з навантаженням до 11,6 т. Застосування новітньої технології дозволило зробити дану низькопрофільну шину найнижчою в класі, завдяки чому з'являється можливість використовувати для завантаження триметрову внутрішню висоту причепа і при цьому не перевищити максимально допустиму висоту транспортного засобу.

Максимально дозволена законодавством габаритна висота на рівні чотирьох метрів постійно ускладнює діяльність автоперевізників. Застосування традиційних вантажних шин, як, наприклад, шин 60-ї серії, не дозволяє використовувати весь потенціал внутрішньої висоти для завантаження без перевищення встановленого обмеження по габаритної висоті. Нова шина Continental Conti EcoPlus HD3 була розроблена спеціально для установки на провідні осі вантажних автомобілів з низькою посадкою. За рахунок своєї висоти всього 852 мм ці шини зменшують висоту розташування опорно-зчіпного пристрою тягача, щоб забезпечити відповідність законодавчим нормам щодо габаритної висоти. При розробці цієї шини фахівці концерну Continental тісно співпрацювали з виробниками вантажівок і причепів, які в цілому змінили концепції своїх транспортних засобів.
Шина Continental Conti EcoPlus HD3 розміру 315/45 22.5 відрізняється набагато меншим діаметром, ніж порівнянна з нею шина серії 60. При подвійний ошиновці її можна встановлювати на осі з навантаженням до 11,6 т. Настільки високий показник вантажопідйомності забезпечений застосуванням технології розташування ниток корду в брекерному шарі під кутом 0 °. Для отримання низького профілю розробники використовували для каркаса спеціальний корд. Цей винятково стабільний, але при цьому вкрай гнучкий матеріал дозволяє каркасу легко витримувати високі локальні навантаження.
Малий діаметр шини пред'являє високі вимоги до складу гумової суміші протектора. Нова гумова суміш гарантує оптимальний характер зносу протектора при низькому опорі коченню.
Як і всі шини Continental третього покоління, шина Continental Conti EcoPlus HD3 має каркас, що допускає повне відновлення протектора, а також спеціальний внутрішній гермослой AirKeep, ефективно знижує природне падіння тиску в шині. Крім того, протектор шини можна «нарізати», що продовжує термін служби шини провідної осі, тобто така шина виявляється досить економічним рішенням для парку. На боковині є як позначення «M + S», так і маркування у вигляді гори з трьома піками і сніжинки, і, отже, шина гарантує безпеку при русі по бруду, снігу і зимових дорогах.

У найближчі місяці лінійка Conti EcoPlus поповниться шиною Continental Conti EcoPlus HS3 розміром 355/50 R22.5. Разом з Continental Conti EcoPlus HD3 розміру 315/45 22.5 дана низькопрофільна шина для рульової осі виявиться ідеальним вибором для тягачів і напівпричепів, експлуатованих для перевезення об'ємних вантажів. Обидві шини є новинками сімейства шин, розроблених спеціально для магістральних перевезень, а також міжміських перевезень з частим виїздом на магістралі.