У серпні минулого року Bridgestone представила ексклюзивні шини Firestone Destination A/T Спеціальне видання з «камуфляжними» боковинами, які тоді були обмежений час доступні в Інтернеті в трьох типорозмірах. Судячи з усього, реакція споживачів була досить позитивною, і на цей раз шини з'являться в дилерів по всій Америці в 11 популярних розмірах з діаметром від 15 до 20 дюймів для позашляховиків і пікапів.

У Bridgestone відзначають, що зараз багато водіїв встановлюють на свої автомобілі преміальні диски і низькопрофільні шини, а нова модель створить для них нову можливість зробити вигляд своїх машин більш ексклюзивним. «У кінцевому рахунку це ті ж надійні Firestone Destination A/T, які добре знайомі автовласникам, але ми забезпечили їх ефектним, стильним і унікальним дизайном», - зазначив Джастін Хейс Джастін, продакт-менеджер американського відділення Bridgestone.

Firestone Destination A/T стали першими шинами Bridgestone з ексклюзивним дизайном боковин, який повторює камуфляжний малюнок, традиційно використовуваний мисливцями для маскування. Шини належать до категорії всесезонних і володіють агресивним дизайном протектора з глибокими ламелями, оптимізованим для збільшення зчеплення на снігу і в грязі. Гарантійний пробіг дорівнює 80000 км. Ціни стартують зі 156,99 долара.