Falken продемонструвала, як за допомогою елементів мотошин можна створити покришки, які в майбутньому зможуть забезпечити власникам гібридних кросоверів одночасно і збільшений запас ходу, і поліпшену керованість

В Фалкен відзначають, що в даний момент інженери маютьтруднощі з тим, щоб знизити опір коченню шин без шкоди для гострих реакцій на повороти керма і спортивність, які очікують власники швидкісних автомобілів класу SUV. Нові концепт-шини мають протектор, поділений на кілька частин, які сприятливо впливають і на динаміку автомобіля, і на його енергоефективність. Дебют шин відбувся в цьому місяці під час прем'єри нового гібридного компакт-кроссовера Mitsubishi XR-PHEV II.
 Зовнішня третина протектора поєднує сліковую поверхню, що знижує опір коченню, з кількома водовідвідними канавками, які знижують ризик аквапланування. Для посилення зчеплення в різкому повороті внутрішня третина забезпечена зігнутою (як у мотошин) формою, яка забезпечує оптимальний контакт з дорогою.

«Споживачі хочуть, щоб гібриди володіли максимальним запасом ходу, але вони не готові жертвувати заради цього" залученістю "в процес водіння та спортивної динамікою, - зазначив Метт Сміт (Matt Smith), директор британського відділення Falken. - Необхідний новий тип шин, і наша концепція показує, як Falken може допомогти власникам забезпечити собі економію енергії без шкоди для спортивних якостей».
 У серійне виробництво концепт-шини не потраплять, але в Falken впевнені, що в майбутньому розробники будуть створювати подібні ексклюзивні продукти для різних ринкових ніш. «Шини надають першорядний вплив на те, як автомобіль управляється і зупиняється», - сказав пан Сміт. - Варто очікувати, що в майбутньому ми побачимо більше ексклюзивних шин, що дозволяють скористатися потенціалом того чи іншого автомобіля».

Він також нагадав, що не так давно Falken почала виробляти ексклюзивні шини для Volkswagen Passat.