Світова прем'єра двох нових моделей шин Goodyear, розроблених спеціально для портового обладнання, проходить на стенді F001 в павільйоні 5а виставки INTERMAT-2015. Нові шини EV-4C і EV-4R, представлені у розмірі 18.00R25, допоможуть знизити загальну вартість експлуатації завдяки збільшеному терміну служби і витривалості шини.
Нові шини ідеально підходять для використання на осях контейнерних транспортерів і портальних навантажувачів. Глибокий малюнок протектора забезпечує високий рівень зчеплення на мокрому покритті, а також дозволяє продовжити термін експлуатації і зменшити вартість експлуатації. Ще однією важливою перевагою нових шин став високий рівень порізостійкості, який забезпечують посилені борту шини.
«Основними факторами у використанні портової техніки для переміщення контейнерів є надійність і точність. Goodyear вже пропонує широкий спектр моделей шин в цьому сегменті, але презентація нових моделей EV-4C і EV-4R в розмірі 18.00R25 доповнює нашу існуючу лінійку продукції для портів, - прокоментував Октавіан Велкан, керуючий директор Goodyear OTR Tires по Європі, Близькому Сходу і Африці. - Нові шини, в цьому та інших типорозмірах, пропонують високий рівень стабільності, продуктивності і надійності».
Goodyear EV-4С призначені, в основному, для використання на портальному транспорту (straddle carrier) і річстакерам, які експлуатуються в більшості портів світу. Шина має інноваційний малюнок протектора, створений за допомогою засобів комп'ютерного дизайну. Інноваційний дизайн дозволяє знизити вплив вібрації, неминучої при використанні шин з традиційним малюнком з грунтозацепами. Зниження вібрації сприяє не тільки підвищенню комфорту для оператора, а й рівномірному зносу протектора. Застосування нейлону в конструкції бортів дозволило їх посилити і знизити ризик пошкоджень від ударів, що призводять до дорогих простоїв техніки. Конструкція брекера і каркаса також поліпшена за рахунок застосування армування. Удосконалення дозволили домогтися більшої стабільності та продуктивності шин. Завдяки інноваційному малюнку протектора нові шини забезпечують високий рівень зчеплення і гальмування, а також загальне підвищення продуктивності на вологих покриттях. Збільшена глибина протектора забезпечує більш тривалий термін служби шин, тим самим знижуючи вартість експлуатації на годину. Моделі EV-4R і EV-4C володіють схожими характеристиками та перевагами, але у EV-4R більш міцний протектор з двома пазами, що забезпечує більш високу надійність.
Goodyear EV-4С і EV-4R тепер доступні в типорозмірах 16.00R25, 480 / 95R25 і 18.00R25. Ці три типорозміри покривають найбільш поширені розміри шин, що використовуються в портовій техніці.