Компанія «Кордіант» запустила на ринок три нові технології для вантажних ЦМК шин, які виділяють бренд Cordiant Professional на тлі інших конкурентів, які іноді не враховують суворі російські умови експлуатації.

Перша з них - технологія SMART-COR - дозволила значно збільшити ресурс ходимості, і таким чином, вантажні покришки максимально відповідають вимогам перевізників при роботі на «довгих плечах». Суть технології полягає у використанні спеціальної гумової суміші з активними центрами взаємодії «техвуглець-полімер» і застосуванням в брекерних шарах сумішей, що містять силіку, а також нові типи полімерів. Все це забезпечує підвищену зносостійкість шини і як наслідок тривалий ресурс експлуатації.

Друга технологія, що отримала назву STEEL-COR, також дозволяє підвищити міцність і надійність - спеціально для цього «Кордіант» створили нову U-подібну структуру борта, посиленого за рахунок металокордних бортовий стрічки.

Нарешті, технологія STONE-COR дозволяє за допомогою нової 3D геометрії запобігати потраплянню каменів і підвищувати ефективність очищення протектора від бруду. Технологія перешкоджає подовжньому розтріскування по дну канавок в експлуатації, утримання каменів і сторонніх предметів усередині канавки, їх подальшому впровадженню в протектор і руйнування брекера. Завдяки цьому шини придатні до використання навіть у складних умовах експлуатації. Нагадаємо, що раніше дані шини випускалися під брендом TyRex.

Технології були використані у виробництві шин нової лінійки Cordiant Professional, яка вже доступна на російському ринку:

Cordiant Professional FR-1. Шини для рульової осі, спеціально розроблені для логістичних та ритейлових компаній, що використовують техніку на магістральних та регіональних дорогах.

Шини відрізняються збільшеним ресурсом ходимості гуми за рахунок застосування технології SMART-COR, в той час як технологія STONE-COR забезпечує захист протектора від каменів і впевнену експлуатацію на гравійних дорогах. Крім того, надійність була підвищена за допомогою посиленого каркаса і металокорду нової марки від провідного європейського виробника. Малюнок протектора з яскраво вираженими поздовжніми канавками сприяє відводу води з плями контакту і поліпшує зчеплення з дорогою, а знижений опір коченню допомагає економити паливо. Доступні розміри: 245/70R19.5, 285/70R19.5, 295/80 R22.5, 315/70R22.5 і 315/80R22.5.

Cordiant Professional FL-1. Шини для рульової осі, які добре підійдуть логістичним та ритейловим компаніям, що використовують техніку на магістральних дорогах, де важливо поєднання високого рівня пробігу шини і паливної економічності.

Новий малюнок протектора, розроблений для здійснення перевезень на тривалі відстані без частих розгонів і гальмувань, забезпечив високу ходимость і паливну економічність шин. Спеціальний окружний пояс унікальною геометричної форми по дну плечових канавок, при частковому зносі протектора на 1/3 збільшує пляму контакту в плечовій зоні, що забезпечує додатковий захист шини від нерівномірного зносу. Центральні канавки мають спеціальну 3D форму для захисту шарів брекера від пошкоджень камінням і для ефективного видалення сторонніх предметів з канавок протектора шини. На додаток до цього використання нової рецептури гумової суміші протектора для магістральних шин дозволило досягти покращених показників по паливній економічності. Доступні розміри: 295/60 R22.5 і 315/60 R22.5.

Cordiant Professional DR-1. Шини для ведучої осі, створені для регіональних і магістральних перевезень.

Спеціальний камінявиштовхуючий пояс за технологією STONE-COR в центральних канавках захищає від проникнення каменів і знижує ризик пошкодження протектора, гумова суміш SMART-COR збільшила експлуатаційний ресурс, а посилена «U-подібна схема» конструкції борта STEEL-COR підвищила надійність роботи шини в складних умовах експлуатації. Крім цього, малюнок протектора з ламелями Constant Depth Sipe дозволив поліпшити гальмівні властивості і тягове зусилля як на сухому, так і на мокрому покритті за рахунок збільшення плями контакту.

Cordiant Professional DL-1. Шини для ведучої осі, призначені для магістральних перевезень і поєднують високий рівень пробігу шини і паливну економічність.

Малюнок протектора складається з 6-рядів блоків, розділених канавками. Структура блоків і ламелей має спеціальну зигзагоподібну форму для забезпечення тягово-зчіпних властивостей. Технологія STONE-COR реалізована в шині за рахунок застосування спеціальних пірамідальних вирізів на кожному блоці протектора, що створюють 3D геометрію канавок для захисту від проникнення каменів, а використання нової рецептури гумової суміші протектора для магістральних шин дозволило досягти оптимальних показників за рівнем опору кочення шин. Шини доступні в розмірах 295/60 R22.5 і 315/60 R22.5.

Cordiant Professional TR-1. Шини для причепів і напівпричепів, використовуваних на магістральних та регіональних дорогах.

Технології SMART-COR і STEEL-COR збільшили ресурс ходимості і забезпечили надійність роботи в складних умовах експлуатації. Малюнок протектора з жорсткими плечовими зонами без додаткових прорізів забезпечує здатність витримувати високі поперечні навантаження під час експлуатації на осях причепа. Пропонуються розміри 215/75 R17.5, 235/75 R17.5, 265/70 R19.5 і 385/65 R22.5.

Cordiant Professional TR-2. Ще одні шини для установки на причепи та напівпричепи, які відрізняються збільшеною до 17,5 мм глибиною малюнка протектора, що сприяє підвищенню експлуатаційного ресурсу.

Застосування нового профілю в поєднанні з більш широким протектором збільшує площу плями контакту шини і забезпечує рівномірний знос протектора при експлуатації, ширші жорсткі плечові зони без додаткових прорізів забезпечують здатність витримувати високі поперечні навантаження під час експлуатації на осях причепа, а застосування спеціальної 3D геометрії канавок протектора за технологією STONE-COR захищає від проникнення каменів і продовжує термін служби шин. Модель доступна в розмірі 385/65 R22.5.

Cordiant Professional VC-1. Шини для рульової і ведучою осей, призначені для компаній, які здійснюють пасажирські перевезення в міських умовах з використанням автобусного та тролейбусного парку.

Виробник відзначає, що новий універсальний малюнок протектора, розроблений спеціально для російських умов, забезпечує економічну ефективність при експлуатації в міських умовах на автобусах і тролейбусах. Технологія SMART-COR збільшила опір до роздираючи і знизила стираність протектора, а посилена конструкція боковини Reinforced Side Guard захищає шину від пошкоджень при контакті з бордюрами та іншим дорожніми перешкодами. Підвищена висота малюнка протектора (до 22 мм) гарантує більш тривалу експлуатацію шин на російських дорогах. Шини також забезпечені спеціальними індикаторами зносу. Шини пропонуються в розмірі 275/70 R22.5.

Cordiant Professional VM-1. Шини для компаній, які експлуатують техніку в комбінованих умовах - на дорогах і будівельних майданчиках.

Малюнок протектора, розроблений для російських умов, з можливістю установки на рульову і провідну осі автомобіля забезпечує економічну ефективність при експлуатації на будівельних майданчиках. Застосування нової гумової суміші за технологією SMART-COR збільшило довговічність протектора, а STEEL-COR підсилює область борту і підвищує надійність роботи шини в складних умовах експлуатації. Технологія навивки бортового кільця з окремої дроту Winding Ring Bead знижує напругу в зоні бортового кільця, полегшує балансування і посадку шини на обід. Надійне бортове кільце з жорсткою посадкою на обід забезпечує герметичність шини. Модель випускається в розмірі 315/80 R22.5.