На сайті Double Star йдеться, що нові шини були розроблені з урахуванням очікувань кінцевих користувачів і стануть першими у своєму роді на сьогоднішньому ринку. В даний момент шини все ще знаходяться на стадії проектування, і компанія характеризує їх дизайн як «сміливий прорив», який покликаний «зламати рутину».
На відміну від звичайної грязьової гуми нові Double Star будуть володіти незвичайним малюнком протектора з елементами у вигляді серця, і в компанії говорять, що це перші грязьові шини з подібним дизайном. Виробник відзначає, що серцеподібне елементи збільшують зчеплення, а серед інших особливостей шин згадуються великі плечові грунтозацепи, які відкидають бруд у бік, покращуючи тягове зусилля і ефективність гальмування. Шини будуть призначені для позашляховиків від Hummer, Ford і т.д.
Про прем'єру нових шин Double Star оголосила на нещодавній виставці China International Tire & Wheel Fair в Циндао, де компанія також представила свої кольорові шини, а також нові шиповані зимові шини, подробиці про які повинні з'явитися пізніше.