ВАТ «Белшина» розраховує в нинішньому році збільшити поставки шин в Пакистан вдвічі порівняно з 2014 роком

«Щороку ми експортуємо в Пакистан близько 11-12 тисячі штук шин на рік, ми хочемо наростити поставки вдвічі», - пояснив Олексій Яковлєв, генеральний директор підприємства, який днями взяв участь у контактно-коопераційної біржі білоруських і пакистанських представників ділових кіл.

За його словами, згідно з чинними контрактами, в 2015 році обсяг поставок планується на рівні 2,5 мільйона доларів. В основному поставляються сільськогосподарські шини. Крім того, на стадії узгодження цін знаходяться переговори з одним з пакистанських підприємств - виробників шин. Як уточнив гендиректор «Белшини», ця компанія зацікавлена ​​в покупці вантажних шин.

«Пакистан - вельми перспективний для нашого підприємства ринок з тієї точки зору, що потреба цієї країни в шинній продукції не закрита повністю. Значні обсяги шинної продукції імпортуються - мова йде в тому числі про шини для вантажної та сільгосптехніки, які виробляє "Белшина". Тому ми розглядаємо пакистанський ринок в числі пріоритетних», - зазначив пан Яковлєв.

Реалізація продукції ВАТ «Белшина» в Пакистан здійснюється через компанії-трейдери, які спеціалізуються в галузі торгівлі як шинами, так і сільськогосподарською технікою. Отримана такими компаніями продукція розподіляється в Пакистані між дрібнооптовими покупцями. На ринку Пакистану білоруські шини конкурують з місцевим виробником шин (компанія Gentipak), а також з китайськими, індійськими, російськими і українськими виробниками.