Bridgestone відкриває завод з виробництва шин у В'єтнамі.

Компанія Bridgestone нещодавно провела урочистий захід з нагоди відкриття першого шинного заводу у В'єтнамі, розташованого в місті Хайфон. В будівництво заводу було інвестовано 77 100 000 000 йен.

BTMV (Bridgestone Tire Manufacturing Vietnam) почав виробництво радіальних шин для легкових автомобілів навесні 2014 року, а загальний обсяг виробництва очікується на рівні 49 000 шин / день у другій половині 2017 року. На виробництві передбачається задіяти 3800 співробітників і коли завод запрацює на повну силу, то буде слугувати в якості ключової експортної бази для поставок на ринки Європи, Північної Америки та Японії.

В даний час на виробництві працює 1100 співробітників і обсяг виробництва до кінця року очікується на рівні 10 000 шин / день.

«Bridgestone висловлює щиру подяку уряду В'єтнаму, місту Хайфон і всім співпрацюючим членам, за надану нам можливість зробити BTMV реальністю», - сказав Masaaki Tsuya, генеральний директор і одночасно голова Ради Корпорації Bridgestone. «BTMV вироблятиме продукцію відповідно до нашої корпоративної філософії «служіння суспільству товарами найвищої якості», ми прагнемо розширювати наш бізнес і таким чином розвивати місцеву спільноту В'єтнаму».  

Teruo Kunitake, генеральний директор BTMV, сказав: «За підтримки місцевої спільноти, позиції BTMV зміцнюються. На даний момент у нас є більше 1100 співробітників, загалом це в'єтнамці, і ми щодня збільшуємо наш обсяг виробництва. Крім сприяння економічному росту В'єтнаму, ми також плануємо будувати краще майбутнє, підтримуючи місцеве населення та навколишнє середовище країни».