Японська компанія Bridgestone завершила будівництво виробничих корпусів свого першого заводу в Росії, розташованого в Ульянівську, повідомили в корпорації розвитку Ульянівської області

«Бріджстоун виходить на фінальну стадію будівництва. Побудовані всі виробничі корпуси», - розповіли в корпорації. Зараз на заводі ведуться внутрішні оздоблювальні роботи. Компанія приступила до монтажу обладнання. Введення заводу в експлуатацію відбудеться в 2016 році. Планується, що на першій черзі підприємства буде випускатися близько 12000 шин щодня. Завод повинен повністю вийти на проектну потужність в 2018 році.

Для компанії Bridgestone завод в Ульянівську перший в Росії. Він розташований на території індустріального парку «Заволжя». Розмір інвестицій у цей проект склав близько 12,5 млрд. рублів. Зараз на підприємстві йде набір персоналу. До виходу заводу на повну потужність там працюватиме близько 800 осіб.

Управляти новим заводом буде Bridgestone Tire Manufacturing СНД (BMCIS), компанія з виробництва шин, спільно заснована Bridgestone і Mitsubishi. Корпорації Bridgestone буде належати 90% капіталу компанії, а частка Mitsubishi складе 10%.