Guizhou Tyre, виробник шин під брендами  Advance і Samson, будує новий завод спеціалізованої гуми в Cювені (Китай)

Як заявив голова ради правління Гуйчжоу Лі Шану (Li Shangwu), в Сювень буде перенесена частина виробництва з трьох інших заводів компанії, і на додаток до цього там будуть відкриті нові лінії. Будівництво почнеться в січні, а запустити виробництво планується в 2017 році.

Вартість проекту оцінюється в 225 млн доларів, а коли підприємство почне працювати, його виручка повинна скласти 515 млн доларів на рік, а прибуток - 40 мільйонів доларів щорічно. Гуйчжоу знаходиться на 31 рядку рейтингу глобальних виробників, а оборот компанії в 2014 році склав 886,9 мільйона доларів.

Новий промисловий комплекс буде виробляти до 3,25 мільйона шин, у тому числі 1,2 мільйона пневматичних індустріальних, 1,1 мільйона малорозмірних покришок для сільськогосподарської та іншої спецтехніки, 180000 великорозмірних сільськогосподарських покришок, 270000 великорозмірних для спецтехніки 500000 суцільнолитих шин.

«Ми також плануємо здійснити ще кілька проектів на цьому заводі, і в кінцевому рахунку його потужність буде збільшена до 10 мільйонів одиниць на рік, - зазначив пан Лі. - Всі проекти повинні бути завершені через п'ять-шість років ».

Поселення Сювень розташоване в 40 км на північ від штаб-квартири Гуйчжоу в Гуяйні (провінція Гуйчжоу). Компанія була заснована в Шанхаї і переїхала в Гуйчжоу в 1958 році.