Зовсім недавно Toyo опинилася в центрі скандалу, після того як з'ясувалося, що компанія виробляла сейсмоізоляційні опори для будівель, які не відповідають стандартам якості. Після цього у відставку вирушило кілька керівників Toyo, а тепер компанія знову була змушена визнати, що виявила проблеми зі своєю продукцією.

На цей раз проблеми стосуються гумових продуктів 189 типів, які поставлялися 18 компаніям, у тому числі виробникам судів і рухомого складу. У компанії говорять, що мова йде про 87 804 компонентах, які були встановлені на кілька тисяч поїздів і кілька сотень судів. Компоненти використовувалися у віконних рамах і опорах двигуна для поглинання вібрацій і збільшення рівня комфорту. У японському міністерстві транспорту зазначили, що прямої загрози безпеки немає, та провести перевірки необхідно, але не в терміновому порядку.

Від імені Toyo вибачення приніс топ-менеджер компанії Ясусі Такагі на прес-конференції в Осаці. «Після скандалу з сейсмоізоляцією для будівель ми знову створили привід для занепокоєння, - сказав він. - Ми дуже серйозно ставимося до цієї ситуації ».

На думку експертів, хоча цього разу проблеми набагато менш серйозні, ніж минулого разу, проте два цих інциденту складаються в неприємну тенденцію, яка може дуже негативно позначитися на репутації Toyo.