Kumho передислоковує свої потужності з Нанкіна

Корейська Kumho оголосила, що на вимогу влади китайського Нанкіна перенесе свої заводи, розташовані на території міста

У 2011 році влада Нанкіна поінформували всі компанії, які володіють виробництвом в місті про те, що заводи буде необхідно перенести з центральних районів на околиці, щоб поліпшити екологічну ситуацію. Після вибору з декількох варіантів Kumho погодилася перенести свої заводи легкових і вантажних шин в зону економічного розвитку в Пукоу, передмісті Нанкіна.

На цьому тижні Kumho провела церемонію закладки першого каменя в фундамент нового промислового комплексу, яку відвідали, у тому числі, президент Kumho Tire Кім Чан Гю (Kim Chan Kyu), голова і генеральний директор батьківського холдингу Kumho Asiana Group Пак Сам Гу (Park Sam Koo ), заступник директора китайського управління з безпеки праці Ян Юаньюань (Yang Yuanyuan) і член муніципальної комітету Нанкіна Луо Цюнь (Luo Qun).

Відповідно до проекту, заводи легкових і вантажних шин будуть об'єднані в єдине підприємство для збільшення ефективності виробництва. Комплекс в Пукоу буде оснащений новим високотехнологічним обладнанням, яке повинно допомогти поліпшити якість продукції та підвищити конкурентоспроможність компанії на світовому ринку.

Представники влади Нанкіна заявили, що з міського бюджету будуть виділені кошти на будівництво базової інфраструктури для нового заводу. Крім цього, Kumho будуть надані земля, водо- та електропостачання, а також дороги для під'їзду до заводу.

Kumho також змогла укласти нову попередню угоду з місцевою профспілкою, чому передували вісім місяців переговорів. За умовами угоди, Kumho збільшить зарплати робітників на 15%. Місцеві ЗМІ зазначають, що Kumho вперше за п'ять років погодилася збільшити базовий розмір заробітної плати, оскільки в 2010 році була розпочата програма реструктуризації заборгованості.

У 1994 році Kumho стала першою корейською компанією з власним виробництвом в Нанкіні. Kumho також володіє заводами в Тяньцзіні та Чанчуні.