Continental прийняла рішення суттєво збільшити площі свого випробувального полігону Contidrom, розташованого на північ від Ганновера (Німеччина)

Як пишуть німецькі ЗМІ, компанія вже купила 20 га покритої лісами землі поряд з полігоном, де розмістяться нові треки. Contidrom був відкритий в 1967 році, але до цього часу у компанії були складності з можливостями комплексу в плані тестів на мокрому покритті, яких на рік проводиться майже 11000. Нові треки - у тому числі 1,8-кілометрову трасу для випробувань на керованість - планується відкрити в 2017 році, якраз до 50-річчя випробувального полігону.

У Continental кажуть, що на новий проект буде витрачено кілька мільйонів євро, і це буде найбільше розширення полігону за останні 20 років. Відзначимо, що три роки тому компанія інвестувала 20 млн. євро в створення критого комплексу АІBА (Automatic Indoor Braking Analyzer) для тестів на ефективність гальмування.

В даний момент на полігоні працює близько 100 співробітників Continental, а його площа складає 160 га. При цьому на частку тестів шинного відділення компанії доводиться тільки 20%, оскільки полігон дуже популярний серед автовиробників.