Цього року французький виробник шин Michelin відзначає 50-річний ювілей свого Центру Досліджень і розробок в Ладу, розташованого недалеко від світової штаб-квартири компанії в Клермон Ферране.

У рамках відзначення ювілею Michelin оголосила про початок першого етапу проекту RDI («Дослідження, розробки, індустріалізація»)Campus по будівництву нових приміщень Центру.

Проект розділений на два етапи, перший з яких стартував у жовтні цього року. Після завершення будівництва і комплектації нового сучасного приміщення Центру площею близько 67 тис. м2 там зможе розміститися 1600 робочих місць.

Інвестиції в проект становлять 270 млн. євро. Центр функціонуватиме в повному обсязі вже на початку 2018 року і стане грати важливу роль у формуванні світової стратегії досліджень і розробок Michelin.

Згідно компанії, архітектурні рішення нової будівлі були розроблені для поліпшення швидкості і маневреності роботи дослідників. Спеціальні модульні платформи дозволять групам співробітників ефективно вести роботу і взаємодіяти один з одним, використовуючи міждисциплінарні та крос-функціональні методи. Подібні рішення у сфері організації робочого простору повинні дозволити, згідно Michelin, посилити інноваційний потенціал Центру та скоротити час, необхідний для виведення нових продуктів на ринок.