Виставка Messe Essen Reifen, яка пройде з 24 по 27 травня 2016 року в Ессені, Німеччина, обіцяє стати справжнім центром для світової шинної індустрії. Організатори підтвердили, що 20 провідних світових виробників шин готуються взяти участь у виставці, і серед них - Bridgestone, Continental, Cooper Tires, Goodyear, Falken Tyre Europe, Hankook, Maxxis, Michelin, Pirelli та Yokohama. Попит на виставкову площу серед виробників гаражного обладнання також зріс, і свій намір брати участь підтвердили такі гравці цього сектора, як Corghi, Rema Tip Top і Snap-on.

 В цілому, згідно Messe Essen, кількість заявок на участь у виставці 2016 року на 15% перевищує показали 2014 року, причому збільшилася кількість зарубіжних учасників.

 «Протягом багатьох років Ессен був центром світової шинної індустрії, і успіх виставки Reifen допомагає зберігати цю традицію, - зазначив Франк Мертц, керуючий відділу продажів Messe Essen. - Число отриманих нами заявок на участь показує високий рівень зацікавленості у виставці з боку світової шинної промисловості. Завдяки тому що, паралельно проходять заходи Rubber Tech Europe і Future Tire Conference в 2016 році ми пропонуємо відвідувачам велику програму виставок і конференцій, яка задає нові стандарти».

 У 2014 році в шинній виставці Reifen взяло участь 670 різних компаній, а число відвідувачів склало близько 20 тис. чоловік.