Bridgestone Americas

Bridgestone Americas підтвердила попередні повідомлення про переїзд штаб-квартири компанії в ділову частину Нешвілля. Переїзд відбудеться в другій половині 2017 року, коли буде добудовано будівлю, де будуть розташовані нові офісні приміщення Bridgestone. У новій штаб-квартирі виробника шин працюватиме 1700 осіб; таким чином, компанія не тільки зробить переїзд, але і створить 600 нових робочих місць.

Як заявив виконавчий директор і президент Bridgestone Americas Гері Гарфілд (Gary Garfield), переїзд в діловий центр сприятиме подальшому зміцненню та розширенню бізнесу компанії.

Будівництво нової будівлі розпочнеться в першому кварталі 2015 після отримання схвалення міської ради Нешвілла; 30-поверхова будівля площею понад 47 тис м кв стане однією з найбільших і найвищих корпоративних штаб-квартир в місті.

Фінансову сторону рішення Bridgestone поки не розголошує.

На сьогоднішній день штаб-квартира Bridgestone розташовується поблизу міжнародного аеропорту Нешвілля  і термін оренди цієї будівлі закінчується в кінці 2017 року.

У новій будівлі розташовуватимуться співробітники Bridgestone Americas і підрозділів Bridgestone Americas Tire Operations, Bridgestone Retail Operations, Firestone Building Products Company і Firestone Industrial Products Company.