Get Well Soon Jules

У вівторок стало відомо діагноз, який встановили Жулю Б’янкі в клініці Міє – це дифузне аксональне пошкодження головного мозку.  Щодо діагнозу свою думку висловив колишній мед делегат FIA Гарі Харстейн…

«Для кваліфікації тяжких мозкових пошкоджень за шкалою Глазго, використовується декілька тестів, хворий повинен самостійно розплющувати очі, також перевіряються рухові та мовні функції. При травмах голови виникають гематоми – субдуральні та епідуральні, під або над оболонкою мозку.

Але інколи комп’ютерна томографія пацієнта, який знаходиться в комі, показує, що все відносно «добре» - без серйозних неврологічних пошкоджень, без явних гематом та травм. В такому випадку розглядається діагноз DAI - дифузне аксональне пошкодження головного мозку. Ми ненавидимо цей діагноз!

На  відміну від гематом, які мають точну локацію в головному мозку, у випадку з DAI конкретного місця немає. Саме це не дає змогу систематизувати причину та ускладнює відновлення пацієнта.

Пошкоджуються аксони – кабелі нервових клітин, відростки, які відповідають за провідну функцію та зв’язують імпульсами органи та інші клітини. Вони вкриті білою жировою ізолюючою оболонкою – мієліном.

Тому в такому випадку пошкоджується складна структура головного мозку, яка впливає на обробку інформації на високому рівні

Тобто я бачу, що ви кажете, я чую слова –  це є функціонуванням асоціативної частини мозку, яка обробляє інформацію, та дозволяє мені вести розмову. Саме цю роботу пошкоджує дифузне аксональне пошкодження головного мозку

Зазвичай такий діагноз має поганий прогноз для пацієнта, але Жуль молодий, міцний з ним працює першокласна команда лікарів, тому тримайся Жуль! Ти повинен боротися!

Я продовжую думати про ту колосальну підтримку, яку відчувають батьки Жуля зі сторони сотень тисяч, якщо не мільйонів людей у всьому світі . Це великий паралельний процес. Я впевнений, що зараз це йому дуже необхідно»

Всі фанати Формули 1 в Україні долучаються до месседжу підтримки Жуля Б'янкі та його рідних, ми всі віримо в диво, на яке здатна кожна людина, а та сила волі, яка є у всіх пілотів авто гонок обов’язково допоможе виграти головний Гран-прі в його житті.