З 15 серпня припинило свою роботу відразу кілька цехів заводу «Омський каучук», де стартує плановий ремонт - він триватиме до 1 вересня. Восени будуть ремонтуватися інші цехи.

На підприємстві проведуть заміну ділянок трубопроводів, що мають корозійні пошкодження, дефектної арматури для забезпечення герметичності затворів, а також чищення та ремонт апаратів.

Щорічне техобслуговування пройде на виробництві каучуків і латексів. Як повідомили в прес-службі групи компаній «Титан», до складу якої входить «Омський каучук», на цій ділянці проведуть ревізію і діагностику обладнання, чистку апаратів, ємностей, відстійників, експеллерів та сушильних агрегатів, а також буде здійснено ремонт насосного обладнання, електрообладнання та засобів КВПіА.

На виробництві високооктанових добавок і зріджених вуглеводневих газів запланована чистка колон, а на ТЕС – пусконаладжування автоматизованої системи керування, у тому числі перемикання основного обладнання станції на нові модулі виробництва фірми Siemens.

У ремонтних роботах на заводі будуть задіяні ремонтні служби технологічних цехів, ремонтно-механічний цех, електроцех і цех КВП, а також кілька підрядних організацій, у тому числі омські ТОВ «Сібекор», ТОВ «Омсктепломонтаж» і ТОВ «Спеценергоремонт».

Нагадаємо, що в березні 2014 року на одній з виробничих ділянок «Омського каучуку» відбулися пожежа і вибух, вразили все місто. У результаті опіки і поранення отримали 11 осіб, а на остаточну ліквідацію пішло кілька тижнів. Через рік після аварії слідчі закрили кримінальну справу, порушену за фактом вибуху і пожежі.