Світ побачив перші фото оновленої ралійної Skoda Fabia

Компанія Skoda опублікувала перші офіційні зображення прототипу ралійної версії хетчбека Fabia нового покоління. Публічна прем'єра машини, побудованої відповідно до вимог категорії R5, пройде в суботу, 29 листопада, на моторшоу в німецькому Ессені.
Новинка отримала аеродинамічний обвіс, кузов з масивним заднім антикрилом і вузькими бічними дзеркалами заднього виду.

Крім того, ралійна «Фабія» отримала патрубок випускної системи, розташованим по центру заднього бампера, а також гоночними шинами Michelin.

Згідно  вимогам класу R5, новинку оснастили 1,6-літровим бензиновим турбомотором, потужність якого не називається (ймовірно, його віддача складе близько 300 кінських сил). Двигун поєднується з п'ятиступінчастою секвентальною трансмісією. Маса автомобіля не перевищує 1230 кілограмів.

За словами представників чеської компанії, в розробці новинки взяли активну участь гонщики заводської команди Skoda. У вересні прототип був помічений під час випробувань в Греції. Тоді за кермом сидів пілот «Шкоди» Ян Копецьки, який відзначив, що нова машина повинна вийти «не менше конкурентоспроможною, ніж попередня Fabia S2000».