Дубайський імпортер-експортер Zafco має намір вивести на європейський ринок вантажні шини таїландської компанії Otani
Otani займається випуском шин вже більше тридцяти років, а метою компанії є стати провідним виробником діагональних шин для вантажівок, сільськогосподарської та іншої спецтехніки в південно-східній Азії. Не так давно Отані розширила свій асортимент радіальних вантажних шин, і тепер має намір почати підкорювати європейський ринок. Вперше шини лінійки Expero, до якого входить 14 моделей для рульової, ведучої та причіпних осей, були представлені в Європі на виставці Reifen в 2014 році.

У Zafco відзначають, що шини Otani мають хорошу репутацію на швидко зростаючому таїландському ринку, оскільки відрізняються міцністю, надійністю і придатністю до кількох відновленням. Шини для європейського ринку будуть крім цього володіти зниженим опором коченню, що важливо для успішного просування в цьому регіоні.

Представники Otani підкреслюють, що компанія приділяє велику увагу науковим розробкам, завдяки чому може запропонувати моделі шин, адаптовані до потреб окремих ринків. Щороку Отані інвестує в дослідження «мільйони доларів», постійно вдосконалюючи свій товарний асортимент. Потужність компанії складає 3000 шин в день, а до кінця 2015 року планується випускати вже 5000 щодня.