Уряд Пакистану бореться з контрабандою шин в країні

Незважаючи на всі зусилля уряду Пакистану, в країну продовжують активно ввозити і продавати на місцевих ринках контрабандні б / у зимові шини.

Такі шини вкрай небезпечні, оскільки не розраховані на місцеві кліматичні і дорожні умов, а також мають невисоку якість і часто сильний знос.

За офіційними даними про стан шинного ринку Пакистану (включаючи легкові, комерційні, вантажні та автобусні шини), близько 20% продаваної на ринку продукції виробляється всередині країни, ще 38% офіційно імпортується. Таким чином, на частку нелегальних шин доводиться до 42% ринку. Як зазначається, це завдає значної шкоди економіці країни, яка не долічується 150 млрд. рупій (приблизно 150 млн. $) на рік.

Особливо небезпечні ввезені в країну старі зимові шини, вони зроблені для регіонів з іншим кліматом, наприклад, для Європи, і призначені для засніжених і зледенілих доріг. Кліматичні та дорожні умови Пакистану роблять ці шини вкрай небезпечними. Ці шини вкрай дешево продаються по всій країні в маленьких нелегальних магазинах, не мають навіть вивіски, і приносять контрабандистам і продавцям хороший дохід. Автомобілісти, не розбираються в шинах, часто здійснюють покупку, не підозрюючи, що придбані покришки не лише не забезпечують мінімальний рівень безпеки, але і є додатковим аварійним фактором.