Японська компанія Sumitomo Rubber Industries Ltd. і турецька Abdulkadir Ozcan Otomotiv AS відкрили виробництво на спільному підприємстві з випуску шин в Чанкирії, недалеко від Анкари.
У спільне виробництво було вкладено близько 500 млн. $.
Щоденний обсяг виробництва Sumtomo-AKO Cankiri складе 30 тис. шин до кінця 2019, число співробітників досягне 2000 чоловік. SRI належить 80% підприємства.

Abdulkadir Özcan Otomotiv - батьківське підприємство турецького виробника шин Petlas Tyre Industry & Trade і імпортер-дистриб'ютор в країні шин брендів Toyo, Hankook і Maxxis.

На урочистій церемонії відкриття були присутні президент і головний виконавчий директор Sumitomo Rubber Норіфумі Фуджімото (Norifumi Fujimoto), голова Abdulkadir Ozcan Мустафа Озкан (Mustafa Ozcan), генеральний директор Sumitomo Rubber Industry & Trade Йоджіро Мікі (Yojiro Miki) та інші офіційні особи.

Коли в 2012 році компанії анонсували створення СВ, Sumitomo заявила, що турецький завод стане стратегічною базою для виробництва і продажу шин на Близькому Сході, у Північній Африці та Росії, а також спростить доступ до ринків Європи. Поставки шин з Туреччини скоротять витрати на транспортування і поліпшать обслуговування японських автовиробників, що мають заводи по збірці автомобілів в Туреччині.

Крім того, завод посприяє зміцненню становища Sumitomo у світлі розірвання альянсу з Goodyear.